Κυριακή, Νοεμβρίου 05, 2017

Η ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΒΙΑ

Και αυτή την αγωνιστική η ομάδα του Ολυμπιακού Αγίου Στεφάνου δεν έφθασε σε νίκη κόντρα στον ΠΑΟ Καλυβίων στο Δημοτικό Γήπεδο Αγίου Στεφάνου. Ο Άγιος Στέφανος μπήκε με πολύ όρεξη και δύναμη στο παιχνίδι και σύντομα προηγήθηκε με 1-0 μετά από πολύ καλή συνεργασία και σκόρερ τον Πέτρο Ζουρούδη.

Η ομάδα των Καλυβίων αντέδρασε και το παιχνίδι απέκτησε ενδιαφέρον με πολλές φάσεις και από τις δύο πλευρές. Προς το τέλος του Α’ ημιχρόνου όμως έπεσε ο ρυθμός όπως και στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου με πολύ λίγες ευκαιρίες. Έτσι η ομάδα των Καλυβίων απέκτησε μια υπεροχή που κατέληξε στην ισοφάριση προς το τέλος του αγώνα.