Σάββατο, Σεπτεμβρίου 28, 2019

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ 2-3 (1-1)

Ματσάρα στα Καλύβια από δύο ομάδες που πρόσφεραν πλούσιο θέαμα και κράτησαν αμείωτο το ενδιαφέρον των φιλάθλων από το πρώτο λεπτό έως το ενενήντα. Θετικό της συνάντησης η εναγκαλισμοί των παικτών μετά το τέλος του ματς. Το Κρυονέρι βρισκόταν καθ΄ όλη τη διάρκεια του αγώνα μπροστά στο σκορ, αλλά οι γηπεδούχοι πάντα έβγαζαν αντίδραση και έφερναν το παιχνίδι στα ίσια. Ο χορός των γκολ: στο 25΄ το 0-1 με τον Τσέλα, το 1-1 στο 38΄ με τον Ντούνη, το 1-2 στο 63΄ με τον Νησωτάκη, το 2-2 στο 70΄ με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Χαραλάμπους και το τελικό 2-3 ο Γεωργούσης στο 80΄ έξι λεπτά μετά την είσοδο του στον αγώνα.