Κυριακή, Σεπτεμβρίου 29, 2019

ΘΎΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1-2

ΜΕΓΆΛΗ ΝΙΚΗ, ΕΠΙΚΗ.
Αν και βρέθηκε για άλλη μια φορά με την πλάτη στον τοίχο κατάφερε το 1-0 του πρώτου ημιχρόνου να το κάνει 1-2 με τον Τζουλίνο να ισοφαρίζει με εύστοχο κτύπημα πέναλτι και ο Σπίντζος να γράφει το 1-2 με το που είχε την πρώτη επαφή με την μπάλα καθώς δευτερόλεπτα πριν είχε πάρει την θέση του Ξαγοράρη.
Παίζοντας ένα καταπληκτικό δεύτερο ημίχρονο και με μαέστρο τον Μάρκο Στεφανίδη ο ΑΗΤΤΗΤΟΣ έχασε την ευκαιρία για ένα τουλάχιστον γκολ.
Μπράβο σε όλους παίκτες, προπονητικό team, ΔΣ, αλλά και τον υπέροχο κόσμο του ΑΗΤΤΗΤΟΥ που ακολούθησε την ομάδα μας στο δύσκολο αυτό παιχνίδι με αντίπαλο την Θύελλα Ραφήνας που ήθελε όσο τίποτα άλλο την Νίκη.
Μπράβο ρε ΑΗΤΤΗΤΕ είσαι παλικάρι.

ΥΓ. Φιέστα στο γήπεδο της Νέας Μάκρης από τους φιλάθλους του ΑΗΤΤΗΤΟΥ μόλις ο διαιτητής του αγώνα σφύριξε την λήξη.