Κυριακή, Οκτωβρίου 17, 2021

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ 3-0 (0-0)

αυνός παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο, στο δεύτερο μέρος έφτασε με άνεση στην τελική επικράτηση επί του Πρωτέα με 3-0.

Το πρώτο ημίχρονο έληξε ισόπαλο χωρίς τέρματα. Οι γηπεδούχοι είχαν στο 8΄ κάθετο δοκάρι με τον Μαγγανά. Στο δεύτερο μέρος και συγκεκριμένα στο 63΄ ο Δαρδαμάνης με διαγώνιο σουτ ανοίγει το σκορ 1-0, στο 65΄ το 2-0 φέρει τη σφραγίδα του Μαγγανά Χ., ο οποίος πέντε λεπτά αργότερα με σουτ στο 70΄ έγραψε το τελικό 3-0.

Η Κερατέα με την σημερινή επικράτηση της, έκανε το τρία στα τρία και οδηγεί την κούρσα για το πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣΑΝΑ.

Διαιτητής του αγώνα Κορωνιάς, με βοηθούς τους Βλαχόπουλο και Περδίκη Ι.