Σάββατο, Μαρτίου 16, 2019

ΤΡΙΓΛΙΑ" Η ΦΑΝΕΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ

ΤΡΙΓΛΙΑ" Η ΦΑΝΕΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ Η ΝΕΑΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΗ ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΕ ΜΕΤΑΛΟ ΝΙΚΗΤΗΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΞΕΦΡΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ " ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΤΡΥΓΑΖΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΔΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΜΑΡΚΟ

Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
2 λεπτά ·
Η φανέλα της Τριγλίας είναι πολύ βαριά και το δείχνει σε κάθε αγώνα.
Η νεανική ομάδα του Στάθη Ασλάνογλου με μέταλλο νικητή και παθος για τη νίκη, συνέχισε την ξέφρενη πορεία της κερδίζοντας με σκορ 2-1 το πρωτοπόρο Μαρκό.
Μελανό σημείο του αγώνα Ο διαιτητής κ. Τριγάζης που ανέχθηκε το σκληρό παιχνίδι τωων παικτών της Μαρκό, απέβαλε στο δεύτερο ημίχρονο τον Μιχάλη Νικολακόπουλο με δεύτερη κίτρινη, απέβαλε τον προπονητή της ομάδας μας αναίτια, έδωσε αμφισβητούμενο πέναλτι στην Μαρκό και έσπρωχνε με διακριτικό τρόπο την φιλοξενούμενη ομαδα στα τελευταία λεπτά.
Σκόρερ της ομάδας μας ο Γιάννης Τσούκας και ο Τάσος Καραγιάννης που αφιέρωσε το γκολ στο νεογέννητο αγοράκι του.